Іміджеві окуляри 12905 Quay 125-1 (o4ki-12905)
-50%


2 290 ₴
1 145 ₴
- Готово до відправки
- Код: o4ki-12905
+380 (96) 282-38-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір лінзи жовтогарячий, колір оправи чорний.
Матеріал оправи зроблений із високоякісних полімерних матеріалів, матеріал лінзи — полікарбонат, стійкий до пошкоджень, міцний, завдяки йому вага виробу нижча, що зручніше за тривалого носіння. Водночас лінза зі 100% рівнем захисту від ультрафіолету UV400, у них Ви будете набагато впевненіші від себе відчувати в яскравий сонячний день.
- Ширина оправи — 135 мм;
- Висота лінзи — 52 мм;
- Ширина лінзи — 65 мм;
- Модель — жіноча;
- Матеріал лінзи — полікарбонат;
- Матеріал оправи — метал/пластик;
- Колір лінзи — жовтогарячий;
- Колір оправи — чорний;
- Захист від ультрафіолету — 100%;
- Ступінь захисту — uv 400;
- Комплект — повний;
- Довжина дужки — 140 мм;
- Ширина моста — 15 мм;
Цю модель можна назвати однією з найбільш універсальних. Вона підходить для всіх типів обличчя, а також максимально органічно впишеться й підкреслить будь-який образ. Такі окуляри в чорний оправі підійдуть абсолютно всім. Важливо лише правильно підібрати розмір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quay |
| Висота лінзи | 52 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина дужки | 140 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Доставка/Оплата | Без передоплатів. Термін доставки 1-2 дні |
| Захист від ультрафіолету | 100% |
| Категорія | Для жінок |
| Комплект | Повний |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Матеріал оправи | Метал/пластик |
| Міра вимірювання | шт. |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Мoдель | Жіноча |
| Модель окулярів | 125-1 |
| Мост | 15 мм |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Розмір (см) | 13.50 |
| Сезон | Демисезон |
| Ступінь захисту | UV 400 |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип лінз по матеріалу | Полікарбонатні |
| Форма | Овальна |
| Колір лінз | Жовтогарячий |
| Колір лінзи | Жовтогарячий |
| Колір оправи | Чорний |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Ширина лінзи | 65 |
| Ширина моста | 15 мм |
| Ширина оправи | 135 мм |
- Ціна: 1 145 ₴



