Іміджеві окуляри 12728 Selected Femme s4210-01 (o4ki-12728)
-50%


1 190 ₴
595 ₴
- Готово до відправки
- Код: o4ki-12728
+380 (96) 282-38-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір лінзи зелений, колір оправи золотий.
Матеріал оправи зроблений із високоякісних полімерних матеріалів, матеріал лінзи — полікарбонат, стійкий до пошкоджень, міцний, завдяки йому вага виробу нижча, що зручніше за тривалого носіння. Водночас лінза зі 100% рівнем захисту від ультрафіолету UV400, у них Ви будете набагато впевненішими від себе відчувати в яскравий сонячний день.
- Ширина оправи — 130 мм;
- Висота лінзи — 55 мм;
- Ширина лінзи — 55 мм;
- Модель — жіноча;
- Матеріал лінзи — полікарбонат;
- Матеріал оправи — метал;
- Колір лінзи — зелений;
- Колір оправи — золотий;
- Захист від ультрафіолету — 100%;
- Ступінь захисту — uv 400;
- Комплект — повний;
- Довжина дужки — 135 мм;
- Ширина моста — 20 мм;
Цю модель можна назвати однією з найбільш універсальних. Вона підходить для всіх типів обличчя, а також максимально органічно впишеться й підкреслить будь-який образ. Такі окуляри в золотій оправі підійдуть абсолютно всім. Важливо лише правильно підібрати розмір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Selected Femme |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Матеріал оправи | Метал |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота лінзи | 55 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина дужки | 135 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Доставка/Оплата | Без передоплатів. Термін доставки 1-2 дні |
| Захист від ультрафіолету | 100% |
| Категорія | Для жінок |
| Комплект | Повний |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Міра вимірювання | шт. |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Мoдель | Жіноча |
| Модель окулярів | s4210-01 |
| Мост | 20 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Розмір (см) | 13.00 |
| Сезон | Демисезон |
| Ступінь захисту | UV 400 |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип лінз по матеріалу | Полікарбонатні |
| Форма | Овальна |
| Колір | Золотий |
| Колір лінз | Зелений |
| Колір лінзи | Зелений |
| Колір оправи | Золотий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Ширина лінзи | 55 |
| Ширина моста | 20 мм |
| Ширина оправи | 130 мм |
- Ціна: 595 ₴



