Іміджеві окуляри 10332 SunGlasses 28001orange (o4ki-10332)
-50%


990 ₴
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: o4ki-10332
+380 (96) 282-38-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір лінзи жовтий, колір оправи прозорий.
Матеріал оправи зроблений із високоякісних полімерних матеріалів, матеріал лінзи — полікарбонат, стійкий до пошкоджень, міцний, завдяки йому вага виробу нижча, що зручніше за тривалого носіння. Водночас лінза зі 100% рівнем захисту від ультрафіолету UV400, у них Ви будете набагато впевненішими від себе відчувати в яскравий сонячний день.
- Ширина оправи — 142 мм;
- Висота лінзи — 40 мм;
- Ширина лінзи — 70 мм;
- Матеріал лінзи — полікарбонат;
- Матеріал оправи — пластик;
- Колір лінзи — жовтий;
- Колір оправи — прозорий;
- Захист від ультрафіолету — 100%;
- Ступінь захисту — uv 400;
- Довжина дужки — 145 мм;
- Ширина моста — 25 мм;
Цю модель можна назвати однією з найбільш універсальних. Вона підходить для всіх типів обличчя, а також максимально органічно впишеться й підкреслить будь-який образ. Такі окуляри в прозорій оправі підійдуть абсолютно всім. Важливо лише правильно підібрати розмір.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | SunGlasses |
| Висота лінзи | 40 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина дужки | 145 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Доставка/Оплата | Без передоплатів. Термін доставки 1-2 дні |
| Захист від ультрафіолету | 100% |
| Категорія | Для жінок |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Міра вимірювання | шт. |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Модель окулярів | 28001orange |
| Мост | 25 мм |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Розмір (см) | 14.20 |
| Сезон | Демисезон |
| Ступінь захисту | UV 400 |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип лінз по матеріалу | Полікарбонатні |
| Форма | Овальна |
| Колір | Прозорий |
| Колір лінз | Жовтий |
| Колір лінзи | Жовтий |
| Колір оправи | Прозорий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Ширина лінзи | 70 |
| Ширина моста | 25 мм |
| Ширина оправи | 142 мм |
- Ціна: 495 ₴





