Окуляри для комп'ютера 5210 Месорі 2070c36 (o4ki-5210)
-50%


690 ₴
345 ₴
- Готово до відправки
- Код: o4ki-5210
+380 (96) 282-38-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір лінзи прозорий, колір оправи коричневий.
Матеріал оправи зроблений із високоякісних полімерних матеріалів, матеріал лінзи — полікарбонат, стійкий до пошкоджень, міцний, завдяки йому вага виробу нижча, що зручніше за тривалого носіння. Водночас лінза зі 100% рівнем захисту від ультрафіолету UV400, у них Ви будете набагато впевненішими від себе відчувати в яскравий сонячний день.
- Ширина оправи — 130 мм;
- Висота лінзи — 30 мм;
- Ширина лінзи — 53 мм;
- Матеріал лінзи — полікарбонат;
- Матеріал оправи — пластик;
- Колір лінзи — прозорий;
- Колір оправи — коричневий;
- Комплект — повний;
- Довжина дужки — 140 мм;
- Ширина моста — 15 мм;
Цю модель можна назвати однією з найбільш універсальних. Вона підходить для всіх типів обличчя, а також максимально органічно впишеться й підкреслить будь-який образ. Такі окуляри в коричневому оправі підійдуть абсолютно всім. Важливо лише правильно підібрати розмір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мессори |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Колір лінз | Прозорий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Розміри | |
| Висота лінзи | 30 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 15 мм |
| Загальна ширина | 130 мм |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина дужки | 140 мм |
| Доставка/Оплата | Без передоплатів. Термін доставки 1-2 дні |
| Категорія | Для жінок |
| Комплект | Повний |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Міра вимірювання | шт. |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Модель окулярів | 2070c36 |
| Розмір (см) | 13.00 |
| Сезон | Демисезон |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір лінзи | Прозорий |
| Колір оправи | Коричневий |
| Ширина моста | 15 мм |
| Ширина оправи | 130 мм |
- Ціна: 345 ₴









