Окуляри для комп'ютера 5188 Месорі 2035c17 (o4ki-5188)
-50%


690 ₴
345 ₴
- Готово до відправки
- Код: o4ki-5188
+380 (96) 282-38-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір лінзи прозорий, колір оправи коричневий.
Матеріал оправи зроблений із високоякісних полімерних матеріалів, матеріал лінзи — полікарбонат, стійкий до пошкоджень, міцний, завдяки йому вага виробу нижча, що зручніше за тривалого носіння. Водночас лінза зі 100% рівнем захисту від ультрафіолету UV400, у них Ви будете набагато впевненішими від себе відчувати в яскравий сонячний день.
- Ширина оправи — 136 мм;
- Висота лінзи — 30 мм;
- Ширина лінзи — 56 мм;
- Матеріал лінзи — полікарбонат;
- Матеріал оправи — пластик;
- Колір лінзи — прозорий;
- Колір оправи — коричневий;
- Комплект — повний;
- Довжина дужки — 135 мм;
- Ширина моста — 17 мм;
Цю модель можна назвати однією з найбільш універсальних. Вона підходить для всіх типів обличчя, а також максимально органічно впишеться й підкреслить будь-який образ. Такі окуляри в коричневому оправі підійдуть абсолютно всім. Важливо лише правильно підібрати розмір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мессори |
| Країна виробник | Китай |
| Висота лінзи | 30 мм |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 17 мм |
| Загальна ширина | 136 мм |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина дужки | 135 мм |
| Доставка/Оплата | Без передоплатів. Термін доставки 1-2 дні |
| Категорія | Для жінок |
| Комплект | Повний |
| Матеріал лінзи | Поликарбонат |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Міра вимірювання | шт. |
| Мінімальна кратність товару | 1 |
| Модель окулярів | 2035c17 |
| Розмір (см) | 13.60 |
| Сезон | Демисезон |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип лінз по матеріалу | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Прозорий |
| Колір лінзи | Прозорий |
| Колір оправи | Коричневий |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Ширина моста | 17 мм |
| Ширина оправи | 136 мм |
- Ціна: 345 ₴









